Zdarza się, że ludzie zbyt aktywni nie doceniają znaczenia modlitwy czy refleksji, traktując te postawy podejrzanie. Jezus nie upomniałby Marty, gdyby ostentacyjnie nie podkreślała »»

Bielsko-Biała: oazowy dzień skupienia z udziałem ordynariusza

Biskup Roman Pindel wezwał do odkrywania w sobie charyzmatów budujących wspólnotę Kościoła, porównując Kościół do żywego ciała. (29 lipca 2015) »»

Zmarł o. Innocenty Eugeniusz Maj OFMConv.

Uroczystości pogrzebowe śp. o. Innocentego odbędą się w 31 lipca w Rychwałdzie. O godz. 9.00 wprowadzenie ciała do kościoła i jutrznia przy trumnie. (28 lipca 2015) »»

Kęty: uroczyste triduum ku czci Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli (zapowiedź)

"To była odważna prośba. W tamtych czasach odpust można było otrzymać w wyniku podjęcia pielgrzymki do Ziemi Świętej lub do grobu apostołów". (28 lipca 2015) »» Posłuchaj wiadomości

Simoradz: po 73 latach znowu zabrzmiał odzyskany dzwon „Jakub”