Chesterton twierdzi, że miłosierdzie to miłość w stosunku do tych ludzi, którzy ani trochę na nią nie zasługują, ale naprawdę jej potrzebują. Jezus – Król miłosierdzia nie dzieli potrzebujących na dobrych »»

Dzisiaj

11:00 - Czechowice-Dz., kościół św. Katarzyny, Msza z okazji 80-lecia chóru. Bp T. Rakoczy.
12:30 - B-B, kościół NMP Królowej Polski. Msza i poświęcenie sztandaru Koła Pszczelarzy. Bp R. Pindel.
15:00 - Brzeszcze, Ośrodek Kultury. Spektakl "Gwałtu co się dzieje?" A. Fredry.
15:00 - B-B, kościół NSPJ. Sesja Akcji Katolickiej. Wręczenie medali.
16:30 - Wieprz k. Andrychow, kościół Wszystkich Świętych. Koncert zespołu "Proboszczowie".
16:30 - B-B Wapienica, kościól. Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Ligota".
17:00 - B-B, kościół NSPJ. Patronalne święto Akcji Katolickiej. Msza - bp. Roman Pindel
18:00 - B-B, kościół pallotynów. O. Adam Szustak OP: rekolekcje "Świętość z odzysku".

Inauguracja Roku Życia Konsekrowanego w diecezji bielsko-żywieckiej

Bp Pindel w homilii przybliżał kontekst słów wypowiedzianych przez Jezusa z Ewangelii św. Mateusza: „Wy jesteście solą dla ziemi”. (22 listopada 2014) »» Posłuchaj wiadomości

Wykład dominikanina o. Aleksandra Kozy OP

Wykład o. Aleksandra Kozy OP wygłoszony w sanktuarium w Hałcnowie podczas inauguracji Roku Życia Konsekrowanego w diecezji. (22 listopada 2014) »» Posłuchaj wiadomości