Przy wejściu do kościoła jest czasem informacja dotycząca odpowiedniego ubrania. Jezus również wymaga od biesiadników zaproszonych na ucztę, aby założyli weselny strój. Nie chodzi jednak »»

Zmiany personalne w diecezji bielsko-żywieckiej - sierpień

Aktualna lista zmian personalnych w diecezji bielsko-żywieckiej. (20 sierpnia 2014) »»

Zmarł śp. ks. Stanisław Sarnicki SAC

Msza św. pogrzebowa w intencji śp. ks. Stanisława zostanie odprawiona 22 sierpnia br. o godz. 12.00 w pallotyńskim kościele w Bielsku-Białej. (19 sierpnia 2014) »»

Bp Pindel: prośmy Ojca o dary dla tych, do których On nas posyła

W kaplicy Domu Prowincjalnego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek bp Roman Pindel przewodniczył uroczystościom jubileuszowym sióstr Jubilatek. (16 sierpnia 2014) »»

73. rocznica śmierci św. o. Maksymiliana Kolbe.

Dziękujmy, że możemy wspominać tutaj, obok Bloku Śmierci, ten wyraz największej miłości, jaką można okazać wobec drugiego człowieka. (15 sierpnia 2014) »»

Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasnej Górze

"Najpierw jeździliśmy z Bielska do Warszawy, potem z Pielgrzymką Krakowską, a jak powstałą diecezja, to utworzyliśmy diecezjalną pielgrzymkę" (12 sierpnia 2014) »» Posłuchaj wiadomości

Bp Pindel: niech św. Maksymilian wyprasza moc do dawania świadectwa wiary