Nie słuchamy nauczycieli, którzy zamiast wykładać odczytują swoje skrypty. Słuchacze zdumiewali się nauką Jezusa, gdyż Jego słowa były pełne mocy. Nie wystarczy mówić rzeczy »»

Dzisiaj

18:00 - Cieszyn Kalembice, kościół Miłosierdzia Bożego. Msza prymicyjna bpa Tadeusza Kusego.

Wilkowice: początek nowego roku szkolnego z udziałem ordynariusza

Biskup przypomniał, że centralną prawdą Ewangelii jest wiara w zbawiającego Boga, który chce wyprowadzać człowieka z nieszczęścia. (1 września 2014) »» Posłuchaj wiadomości

Bp Greger: w kulturze zmanipulowanego słowa trudno usłyszeć Chrystusa

Biskup przytaczał świadectwo życia więzionego przez wiele lat wietnamskiego kardynała Nguyena van Thuana, które purpurat zawarł w rekolekcjach. (1 września 2014) »» Posłuchaj wiadomości