Zdarza się, że nawet podczas Eucharystii wrogo spoglądamy na ludzi, których nie lubimy. Jezus przypomina, że przed złożeniem Ofiary powinniśmy najpierw pojednać się z innymi. »»

Dzisiaj

11:00 - Rychwałd, konf. prasowa nt. cudownego obrazu MB Rychwałdzkiej Pani Żywieckiej.

Diecezjalna pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę (zapowiedź)

Jak wyjaśnia dyrektor kurialnego wydziału katechetycznego ks. dr Marek Studenski, zmiany dokonano na prośbę katechetów. (27 lutego 2015) »» Posłuchaj wiadomości

Noc Konfesjonałów po raz pierwszy w diecezji bielsko-żywieckiej

Noc Konfesjonałów to nie tylko spowiedzi, ale także wcześniej poprzedzające ją działania marketingowe w przestrzeni publicznej. (27 lutego 2015) »» Posłuchaj wiadomości